Svadobné obrúčky s osobným príbehom

Vytváram obrúčky, ktoré sú prepojené nielen tvarom, ale aj významom.

Vo svojom ateliéri sa snažím o osobný prístup, pracujem s príbehom páru tak, aby som do obrúčok vniesla niečo originálne. Kresby a návrhy dopĺňam ukážkami rôznych profilov, veľkostí, povrchových štruktúr a farieb drahých kovov.

Do obrúčok môžem zakomponovať diamanty, drahokamy, dátum, grafické znaky alebo text. Môže to byť váš tajný odkaz v podobe jemných rytých línií na vnútornej ploche, ktorý vyslovíte jeden druhému v svadobný deň.

 

Znaky

Osobné znaky na vnútornej ploche obrúčok vyjadrujú spoločnú cestu partnerov.


 

Odkaz

Obrúčky zo žltého zlata s vlastnoručne napísaným odkazom alebo manželským sľubom v podobe gravírovania na vnútornej ploche. Dámska obrúčka je doplnená o 0,02ct briliant.


 

Slnečná obloha

Svadobné obrúčky s autorskou kompozíciou. Diamant je ako slnko, ktoré šíri okolo seba hrejivé tóny a biele zlato ako obloha, na ktorej sa odohráva príbeh.


 

Srdce

Srdce ako symbol lásky z červeného zlata. Kým na dámskej obrúčke je viditeľné zvonku, na pánskej je ukryté zvnútra. Je to hra tvaru a písma.


 

 Tanec

Obrúčky s jemnými vlnami znázorňujú pohyb, ktorý možno prirovnať k tancu. Z rovného tvaru vznikli ladné krivky.


 

Expresívne kamene

Nepravidelne usporiadané diamanty na dámskej obrúčke sú autorským expresívnym vyjadrením. Môžu ich nahradiť drahokamy rôznych farieb.


 

Profil

Obrúčky s trojuholníkovým profilom môžu byť z platiny alebo zo zlata žltej, červenej, ružovej a bielej farby v rôznych šírkach.


 

Prepojenie

Obrúčky so zamatovým povrchom zo žltého zlata. Ich tvar vyjadruje symbolické prepojenie partnerov.


 

Výbrus drahokamu

Grafické znázornenie drahokamov na vonkajšej ploche obrúčok.