Zásnubný prsteň s vyznaním na vnútornej ploche

Pri tvorbe zásnubných prsteňov je pre mňa dôležitá dominantnosť drahokamu a odkaz v podobe písma alebo symbolu.

Drahokamy očaria svojou farebnosťou, pričom červený rubín evokuje vášeň, tmavomodrý zafír môže pripomínať hlbiny mora s ukrytými tajomstvami a diamant zas zaujme žiarivými odrazmi svetla, ktoré sa v briliantovom výbruse pohybom menia.

Veta vyrytá na vnútornej ploche prsteňa môže doplniť osobné vyznanie v deň zásnub a vyvolať tak hlbšie emócie. Pomocou grafického symbolu môžete partnerke znázorniť niečo blízke, čo je pre vás oboch výnimočné.

 

Vyznanie

Zásnubný prsteň s trojuholníkovým profilom dopĺňa  0,36ct briliant, ktorý je osadený v šiestich krapniach. Na vnútornej ploche je vyryté osobné vyznanie.


 

Kvapky rosy

Ako po rannom daždi, keď na lístkoch zostali kvapky rosy a s východom slnka sa trbliecu. Prsteň z ružového zlata s diamantmi je inšpirovaný prírodou. Stvárňuje nežnosť, jemnosť, poetickosť.


 

Stromčeky

Zásnubný prsteň z bieleho zlata, na ktorom počet stromčekov znázorňuje počet mesiacov – spoločný čas oboch partnerov od zoznámenia po zásnuby. Drobný diamant dopĺňa scenériu ako mesiac, ktorý svieti nad krajinou.


 

Vrstevnice

Netradičný prsteň s miestom, kde ste partnerku požiadali o ruku. Vrstevnice na prsteni určujú miesto tak, ako je znázornené na mape. Je spomienkou na deň zásnub.


 

Línie

Zásnubný prsteň s diamantom alebo farebným drahokamom osadeným v plnej obrube, má jemné minimalistické línie.


 

Výbrus diamantu

Prsteň so symbolikou diamantu, na ktorom je vidno briliantový výbrus.


 

Kabošon

Kabošon v tvare polgule môže byť vybrúsený z prírodného kameňa a vsadený do špecifickej obruby z bieleho zlata. Z priehľadných drahokamov je obdivuhodný ružový alebo zelený turmalín s priemerom 6 mm, ktorý si zachováva čistotu a jasnú farbu.